Медичний спеціалізований форум – це професійна платформа для обміну досвідом та підвищення кваліфікації лікарів, медичних менеджерів та спеціалістів, окрім того це ідеальний маркетинговий майданчик для виводу на ринок та представлення нових сегментних продуктів і обладнання перед вузькоспеціалізованою аудиторією!

Організатори

Організатором форуму є: ДП «Прем’єр Експо» (Україна)

Захід відбудеться за підтримки: Міжнародної медичної виставки «Охорона Здоров’я», Інституту дерматокосметології доктора Богомолець та Асоціації лазерної медицини та косметології.

Стратегічний партнер Форуму: група компаній «МедЕксперт».

Слід зазначити, що Медичний спеціалізований форум відбудеться на одному майданчику з Конгресом з естетичної медицини і косметології «Естет Бьюті Експо 2017», яка є найбільшою професійною подією української індустрії краси. Таким чином, більш ніж 40-тисячна аудиторія б’юті-виставки також матиме змогу ознайомитися з новинками медичної експозиції.

Тематика

Медичний спеціалізований форум 2017 передбачає такі напрямки, як:

  • дерматологія;
  • дієтологія;
  • реабілітація;
  • ортопедія;
  • пластична хірургія;
  • оториноларингологія.

Напрямок «Оториноларингологія» в рамках IV Медичного спеціалізованого форуму буде представлено вперше. Компанії представлять обладнання та інструменти для ЛОР-ів, пройдуть презентації та майстер класи, а також відвідають науково-практичний семінар «Сучасні методи рішення проблеми хропіння» для отоларингологів, пластичних хірургів та спеціалістів лазерної медицини.

Також, організатори Форуму долучаються до проекту «Дезінфекція — немає місця байдужості», який був розпочатий на виставці «Естет Бьюті Експо 2016», ціль якої популяризувати проблему стерилізації в медичних закладах та салонах краси, а також інформувати про стерилізатори, їх особливості та технічні параметри, компанії-постачальників. Всіх бажаючих запрошують долучитися до проекту і представити обладнання для стерилізації медичних та косметологічних інструментів на майданчику Форуму.

Медичний спеціалізований форум надасть можливість професійній аудиторії ознайомитися з новими продуктами, досягненнями та технологіями для здоров’я і здорового способу життя, окрім того — познайомитися з тенденціями розвитку галузі, за профілем їх діяльності.